زود انزالی و نعوظ درمان آن با پک رفع زود انزالی

با پک رفع زود انزالی و نعوظ دیگر جای نگرانی نیست. بسیاری از مردان از زود انزالی و نعوظ زود هنگام خجالت می کشند. برخی دیگر از آقایان نیز در صورت پیش آمد این مشکل خیلی زود عصبانی می‌شوند. گاهی هم از مشکلات روحی و جسمی رنج می‌برند و تمامی این عوامل باعث می‌شود که آن‌ها نگران رابطه جنسی و عملکرد اندام خصوصی خود باشند.

و در نهایت شریک زندگی خود را ناامید و دلسرد گردانند. طبق گفته محققان و متخصصان، علت دقیق این زود انزالی و نعوظ زودرس هنوز مشخص نشده است. در حالی که در گذشته تصور می‌شد که تنها دلیل پیشامد این حالت کاملاً روانشناسی است. اما اکنون پزشکان می‌دانند که زود انزالی و نعوظ زود هنگام پیچیده‌تر است، و شامل تعاملات پیچیده روان‌شناختی و بیولوژیکی می باشد.

بررسی علل روانی و بیولوژیکی زود انزالی و نعوظ

برخی پزشکان بر این باورند که تجربیات جنسی اولیه ممکن است الگویی را ایجاد کنند که تغییر در زندگی بعدی، مانند شرایطی که ممکن است با عجله برای رسیدن به نقطه اوج لذت خود را داشته باشید، و احساس گناه که تمایل شما برای هجوم بردن از طریق برخوردهای جنسی را افزایش می‌دهد، باعث زود انزالی و نعوظ زودرس می شود.

عوامل رایج پیشامد زود انزالی و نعوظ زودرس

عوامل رایج پیشامد زود انزالی و نعوظ زودرس

عوامل دیگری که می‌توانند در ایجاد یک زود انزالی و نعوظ زودرس نقش داشته باشند عبارتند از: اختلال عملکرد نادرست: مردانی که نگران شکل گیری و پایدار ماندن لذت جنسی در طول روابط جنسی هستند، ممکن است الگویی از هجوم به اختلال نعوظ و زود انزالی را شکل دهند. اضطراب: بسیاری از مردان با داشتن مشکل زود انزالی با اضطراب و استرس دست به گریبان هستند؛ یا به طور خاص درباره عملکرد جنسی یا مسائل دیگر دچار تشویش می باشند.

مشکلات برقراری ارتباط جنسی: گاهی مشکلات رابطه جنسی دلیل مهمی برای اختلال در انزال و نعوظ زودتر از موعد محسوب می شود. بنابراین بهتر است که در این رابطه با شریک زندگی خود گفتگو کرده و مشکل را ریشه یابی کنید.

محصولات ما: دستگاه وکیوم مردانه آلوارس

همانطور که از ابتدای مطلب اشاره شد به غیر از عوامل روانی، عوامل بیولوژیکی هم در پیشامد این مشکل نقش دارند. اما علل بیولوژیکی برای زود انزالی چیست؟

  • داشتن سطح هورمون غیر عادی در بدن
  • سطح غیر نرمال مواد شیمیایی مغز به نام انتقال‌دهنده‌ های عصبی
  • فعالیت رفلکس غیر طبیعی سیستم انزال
  • مشکلات تیروئیدی مشخص
  • التهاب و عفونت پروستات یا مجرای ادراری
  • ویژگی‌ های شخصیتی
  • آسیب عصبی از عمل جراحی یا ضربه (کم)

درمان‌های مرسوم برای زود انزالی و نعوظ پیش از موعد

طبق یک بررسی انجام شده نتایج شگفت انگیزی به دست آمده است که نشان می دهد، متوسط طول رابطه جنسی ۷.۳ دقیقه است اما ۴۳ درصد از مردان کم‌تر از دو دقیقه دچار زود انزالی و نعوظ زودرس می شوند.

بنابراین این تنها شما نیستید که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید، یا مشکلات نامبرده را دارا می باشید. اولین قدم در درمان زود انزالی و نعوظ زود هنگام این است که درک بهتری از مشکل خود داشته باشید. در ادامه به روش های درمانی سنتی و عملیاتی این مشکل خواهیم پرداخت. درمان‌های کلی برای زود انزالی پیش از موعد شامل موارد زیر است:

۱. تلاش برای ایجاد کنترل بر روی انزال

بهتر است این کار را به طور منظم انجام دهید (سه‌تا پنج بار در هفته) تا به سطح حساسیت و تحریک عادت کنید. این کار را با دست مرطوب و یک دست خشک را امتحان کنید، تا از احساسات مختلف درک و آگاهی بهتری یابید. سعی کنید تا زمانی که خود را در معرض انزال شدن قرار نداده اید، کنترل خویش را به دست بگیرید، سپس کنترل کردن این عمل متوقف کنید. اجازه دهید نعوظ، در حد پنج دقیقه یا بیشتر فروکش کند، و سپس مجددا آن‌ را آزاد کنید.

این تمرین را سه یا چهار بار قبل از رسیدن به ارگاسم انجام دهید. تمرین این ایده به شما کمک می‌کند بدانید که “نقطه بدون بازگشت تان” به این شکل است که در طول رابطه جنسی با شریک خود، درست هنگامی که احساس می‌ کنید که انزال در حال رخ دادن است، می ‌توانید حالت خود را تغییر دهید (به جای این که جابجا شوید). مثلا می‌توانید روش های حرکتی را در حین برقراری رابطه عوض کنید، تا نعوظ زودرس را به تعویق بیندازید. دانستن اینکه “نقطه بازگشت” شما چه حالتی دارد، برای به دست آوردن کنترل بیشتر بر روی زود انزالی و درمان آن حیاتی و مهم است.

تمرین های ورزشی برای به تاخیر انداختن ارگاسم

2.سعی کنید ارگاسم را به تاخیر بیندازید.

تمرین های ورزشی برای به تاخیر انداختن ارگاسم بسیار مفید است، و راه چاره درستی برای درمان زود انزالی محسوب می شود. یکی از این تمرین ها کیگل (Kegel) است. آن‌ها به تقویت ماهیچه‌ های کف لگن کمک می‌کنند، تا کنترل بهتری روی زود انزالی زودرس خود داشته باشید. در یک مطالعه کنترل ‌شده در سال ۲۰۱۲ برای درمان زود انزالی نشان داده شد که، مردانی که یک دقیقه قبل از اینکه برنامه ۱۲ هفته‌ای تمرینات ورزشی کیگل را به پایان برسانند توانسته اند انزال خود را از ۳۱.۷ ثانیه به ۱۴۶.۲ ثانیه نزدیک کنند.

3. استفاده از کاندوم در به تاخیر انداختن زود انزالی و نعوظ کمک می‌کند.

کاندوم ها با کاهش حساسیت در حین برقراری ارتباط مفید عمل می کنند و به شما اجازه می دهند تا بتوانید برای یک مشکل جدی و پیش از موعد، مانند زود انزالی کنترل شده عمل کنید. استفاده از کاندوم همچنین به کنترل بیشتری بر روی افزایش مدت زمان رابطه جنسی می دهد. پس اگر دو روش فوق کمک کننده نبود می توانید این تکنیک را به کار ببرید.

درمان قطع به یقین زود انزالی با پک رفع زود انزالی

فروشگاه محصولات زیبایی و درمانی برای این مشکل راه چاره فوق العاده طبیعی و بدون عارضه دارد. انجام تمرینات و استفاده از کاندوم و موارد مشابه نیاز به پیگیری طولانی مدت دارند، تا شما را به نتیجه دلخواه برسانند. اما در عین حال پک رفع زود انزالی بدون استفاده از مواد شیمیایی و کاملاً طبیعی مشکل شما را حل می کند. این پک در برابر ارزش کاربردی خود هزینه کمی دارد اما درمان با آن یک نتیجه حتمی را در اختیارتان قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *